Menu
Úvod2024-04-18T08:28:19+02:00

LINDNER INTERIOR SYSTEM

STAVEBNÍ VÝROBKY ŠPIČKOVÉ KVALITY

Zdvojené podlahy

Dutinové podlahy

Chladící a topné podhledy

Kovové podhledy

Další produkty

LINDNER AG

Společnost s historií více jak 50 let patří mezi největší evropské výrobce stavebních interiérových konstrukcí. Lindner produkuje kompletní sortiment zdvojených podlah (desky dřevotřískové, kalciumsulfátové, skleněné, hliníkové, renovované pro větší udržitelnost), dutinových podlah, déle kovové podhledy (klasické, tahokovové, perforované i hladké), chladící a topné podhledy, zakázkové osvětlení a mnohé další. Společnosti Lindner AG neustále rozvíjí svůj sortiment a přichází s novými výrobky a novými technologiemi.

Společnost Lindner AG si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a každému projektu. Proto jsme schopni splnit téměř veškeré požadavky architektů. Vyrobit a dodat produkty v té nejvyšší kvalitě s důrazem na jedinečnost řešení. Zároveň máme v sortimentu výrobky pro běžné použití, kvalitou i cenou srovnatelné s konkurencí.

Konstruktis Delta s.r.o.

Jsme výhradní dodavatel výrobce Lindner AG na českém trhu. Od r. 1994 realizujeme zdvojené podlahy, dutinové podlahy, kovové podhledy, chladící a topné podhledy (někdy známé jako chladící stropy), tahokovové podhledy. Úspěšně jsme zrealizovali stovky projektů, jejichž částečný seznam si můžete prohlédnout v sekci REALIZACE.

PODPORA

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 

KANCELÁŘE A SKLADY: Konstruktis Delta s.r.o., V Chotejně 765/15, 102 00 Praha 10

RYCHLÝ KONTAKT: tel.: +420 228 804 009 (010), email: info@lindner.cz