Menu
Dutinové podlahy2024-02-12T14:43:30+01:00

DUTINOVÉ PODLAHY

TO PRAVÉ ŘEŠENÍ ZVÝŠENÝCH PODLAH

Dutinové podlahy LINDNER FLOOR and more® nabízí flexibilní řešení podlah moderních budov díky dutině přístupné pomocí revizních vstupů. Povrch podlahy beze spár umožňuje položit téměř jakoukoliv krytinu.

Dutinové podlahy se skládají z kalciumsulfátových desek, které jsou spojovány a lepeny na pero-drážku. Desky dutinové podlahy FLOOR and more® jsou ukládaných na výškově nastavitelné sloupky a případně revizních otvorů tvořících vstup do dutiny podlahy. Na rozdíl od zdvojených podlah se jednotlivé desky nedají odklápět. Tam, kde se očekává v budoucnu nutnost dostat se k rozvodům pod podlahou doporučujeme zvážení použití zdvojených podlah.

V sortimentu dutinových podlah LINDNER nabízíme standardní dutinovou podlahu FLOOR and more® , dále pak dutinové podlahy s deskami speciálních vlastností. Mezi těmito speciálními podlahami se nachází dutinová podlaha s integrovaným podlahovým vytápěním FLOOR and more® comfort, stupňovitá dutinová podlaha pro posluchárny, divadla, kina apod. FLOOR and more® arena, dutinová podlaha s extrémní únosností FLOOR and more® power, dutinová podlaha s deskami s akustickou úpravou FLOOR and more® acoustic, dutinová podlaha s perforovanými deskami pro ventilaci FLOOR and more® sonic, dutinová podlaha se zvýšenou odolností proti vlhkosti HYDRO a ekologické renovované desky ADDLIFE.

  • kalciumsulfátové desky rozměru 600×600 mm, tloušťky 26 mm – 44,5 mm
  • boční hrany desek: přesné frézované drážky lepený spoj pero – drážka
  • spodní strana desky: holá nebo ocelový pozinkovaný plech (z důvodu zvýšení únosnosti)
  • s možností aplikované krytiny přímo z výroby – STONEline
  • možná pokládka jakýchkoliv krytin do 24 hodin po montáži
  • podlahy se speciálními vlastnosti  – stupňovitá podlaha, podlahové vytápění / chlazení, zvýšená únosnost ….
  • rychlá, přesná a čistá montáž bez mokrých procesů
  • přístup do dutiny omezený pouze v místech revizních otvorů

Hlavní komponenty zdvojených podlah jsou desky, které se ukládají na výškově nastavitelné sloupky. Sloupky jsou lepeny k hrubé podlaze sloupkovým a závitovým lepidlem. Horní povrch desek je bez krytiny (pro dodatečnou pokládku téměř jakékoli krytiny) nebo s aplikovanou krytinou. Spodní strana desek je holá, nebo z důvodu zvýšení únosnosti opatřena ocelovým pozinkovaným plechem.

Veškeré typy dutinových podlah Lindner splňují všechny parametry ČSN EN 13213 – Dutinové podlahy a deklarované hodnoty jsou výsledkem zkoušek na systému dutinových podlah se všemi komponenty Lindner v nezávislých laboratořích. Jednotlivé  komponenty jsou vyráběny ve výrobnách Lindner v Německém Arnstorfu a Dettelbachu. Jakost výroby je kontrolována v souladu s normami ISO 9000. Součástí certifikace jsou i parametry udržitelnosti LEED a BREAM.

ZÁKLADNÍ TYP

PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

EXTRÉMNÍ ÚNOSNOST

PRO HLEDIŠTĚ

CEMENTOVÉ PROTI VLHKOSTI

AKUSTICKÉ

VENTILAČNÍ

RENOVOVANÉ / EKOLOGICKÉ

KANCELÁŘE A SKLADY: Konstruktis Delta s.r.o., V Chotejně 765/15, 102 00 Praha 10

tel.: +420 228 804 009 (010), email: info@lindner.cz

NBS specifikace

BIM Content

V případě zájmu o zaslání technických listů nebo detailů nám zašlete žádost emailem na
info@lindner.cz nebo využijte kontaktní formulář zde: PODPORA