Menu
Zdvojené podlahy2024-07-08T12:01:52+02:00

ZDVOJENÉ PODLAHY

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ MODERNÍCH BUDOV

Zdvojené podlahy LINDNER jsou flexibilní řešení podlah moderních budov, zvláště administrativních ploch, datových center a serveroven.

V sortimentu zdvojených podlah LINDNER najdete dřevotřískové desky LIGNA, kalciumsulfátové nehořlavé desky NORTEC, skleněné desky LUMEN, ocelové desky VENTEC, hliníkové ventilační desky ALUVENT a OCTOGRATE, desky do čistých provozů PRODATA a ekologické renovované desky LOOP. Do serveroven a místností s velkým zatížením jsou určené RÁMOVÉ KONSTRUKCE.

  • desky rozměrů 600×600 mm, tloušťky 15 mm – 44 mm, odklopitelné v kterémkoli místě
  • výpočetní, stavební a komunikační technologie jsou rozvedeny v dutině podlahy
  • snadná údržba datových kabelů a dalších technologických rozvodů
  • lze jednoduše přizpůsobit novým požadavkům
  • nejmodernější řešení interiérového vybavení kanceláří
  • se speciálními vlastnosti  – ventilace, podlahové vytápění / chlazení, zvýšená únosnost, cleanrooms ….
  • s možností aplikované krytiny přímo z výroby

Hlavní komponenty zdvojených podlah jsou desky, které se ukládají na výškově nastavitelné sloupky. Sloupky jsou lepeny k hrubé podlaze sloupkovým a závitovým lepidlem. V případě požadavků na větší únosnost je nosná konstrukce sloupků zesílena o ocelové trámky, nebo rámy. Zdvojenou podlahu je možné doplnit o příslušenství podle technických požadavků, například elektroboxy.  Horní povrch desek je bez krytiny (pro dodatečnou pokládku kobercových nebo vinylových čtverců) nebo s aplikovanou krytinou (PVC, linoleum, ker. dlažba, dřevo, apod.). Spodní strana desek je holá, nebo z důvodu zvýšení únosnosti opatřena hliníkovou fólií, nebo ocelovým pozinkovaným plechem. Boční hranu desek tvoří ochranná plastová lišta vodivá, nebo nevodivá.

Veškeré typy zdvojených podlah Lindner splňují všechny parametry ČSN EN 12825 – Zdvojené podlahy a deklarované hodnoty jsou výsledkem zkoušek na systému zdvojených podlah se všemi komponenty Lindner v nezávislých laboratořích. Jednotlivé  komponenty jsou vyráběny ve výrobnách Lindner v Německém Arnstorfu a Dettelbachu. Jakosti výroby je kontrolována v souladu s normami ISO 9000. Součástí certifikace jsou i parametry udržitelnosti LEED a BREAM.

DŘEVOTŘÍSKOVÉ

KALCIUMSULFÁTOVÉ / SÁDROVLÁKNITÉ

RENOVOVANÉ / EKOLOGICKÉ

HLINÍKOVÉ VENTILAČNÍ A CLEAN ROOMS

OCELOVÉ VENTILAČNÍ

CEMENTOVÉ PROTI VLHKOSTI

SKLENĚNÉ DESKY

RÁMOVÉ KONSTRUKCE

KANCELÁŘE A SKLADY: Konstruktis Delta s.r.o., V Chotejně 765/15, 102 00 Praha 10

tel.: +420 228 804 009 (010), email: info@lindner.cz

NBS specifikace

BIM Content

V případě zájmu o zaslání technických listů nebo detailů nám zašlete žádost emailem na
info@lindner.cz nebo využijte kontaktní formulář zde: PODPORA