Menu

STONEline

– krytina z přírodního nebo umělého kamene aplikovaná ve výrobě

Krytina pro zdvojené a dutinové podlahy STONEline

KERAMICKÝ A UMĚLÝ KÁMEN

Rozsáhlý, pečlivě vytříděný sortiment nám umožňuje uspokojit širokou škálu požadavků z hlediska funkce a estetiky. Bezpočet kombinací barev, velikostí a vzorů umožňuje splnit téměř každý individuální design.

Stejně jako další přírodní produkty se kámen vždy mírně liší barvou a strukturou. Barvy zobrazené na monitoru nejsou barevně upravovány. Náhled může měnit nastavení jasu a kontrastu na monitoru, proto jsou možné drobné rozdíly v barvě.

Typy umělých kamenů uvedené v galerii jsou  jen malým výběrem z našeho sortimentu. Další druhy umělého kamene jsou k dispozici na vyžádání.

PŘÍRODNÍ KÁMEN

Použitím různých přírodních kamenů lze vytvořit individuální zvýraznění a dát každému interiéru jeho vlastní osobitý styl. Uvedené typy kamenů jsou malým výběrem z našeho sortimentu.

Stejně jako další přírodní produkty se kámen vždy mírně liší barvou a strukturou. Barvy zobrazené na monitoru nejsou barevně upravovány. Náhled může měnit nastavení jasu a kontrastu na monitoru, proto jsou možné drobné rozdíly v barvě.

Druhy kamenů uvedené v galerii jsou  jen malým výběrem z našeho sortimentu. Další druhy kamenných dlaždic jsou k dispozici na vyžádání.

ZDVOJENÉ PODLAHY

  • NORTEC

Při výrobě kalciumsulfátových panelů NORTEC s kamenných obkladem STONEline jsou spoje vyrobeny tak, aby 100% přesně lícovaly. Barevně sladěná hranová lišta je osazena až k horní části panelu, čímž se zabrání odlamování hran kamene při otevírání a zavírání zdvojené podlahy.

DUTINOVÉ PODLAHY

  • FLOOR and more®

Při výrobě panelů FLOOR and more® s kamenných obkladem STONEline jsou spoje vyrobeny tak, aby 100% přesně lícovaly. Přesně lícující panely zajišťují rovnoměrnou šířku spáry. Estetický efekt dotváří stápy, vyplněné barevně sladěným tmelem.

BROŽURA PODLAHY (PDF)

Specifikace NBS
WWW.THENBS.COM
WWW.RIBAPRODUCTSELECTOR.COM

Obsah BIM
WWW.BIMOBJECT.COM

V případě zájmu o zaslání technických listů nebo detailů nám zašlete žádost emailem na
info@lindner.cz nebo využijte kontaktní formulář zde: PODPORA

Krytina STONEline – CHARAKTERISTIKA

STONEline nabízí řadu obkladů z přírodního a umělého kamene a keramiky. Kammené dlaždice jsou přímo ve výrobě lepeny na naše kalciumsulfátové podlahové desky. K dispozici je nespočet druhů kamenů z celé řady zemí a také velké množství barev.

Nové výrobní technologie znamenají, že kombinovaný „sendvič“ z kamene a kalciumsulfátové podlahové desky lze zpracovat jako jeden celek. Tato inovativní výrobní technologie nám umožňuje poskytovat Vám řešení „vše v jednom“.

K dispozici jsou různé typy kamenných povrchů, které vyhoví požadavkům na design, užití nebo nosnost každého interiéru: odolná žula pro extrémní, dlouhodobé použití; vysoce ceněný, vysoce kvalitní mramor pro prvotřídní interiéry; velké množství umělých kamenů a keramických obkladů nabízejících řadu povrchových variant, které vyhovují požadavkům moderního designu.

  • vysoká kvalita provedení
  • mnoho typů umělého a přírodního kamene
  • barevně sladěná okrajová lišta a těsnící tmel
  • aplikace ve výrobě podlahové kalciumsulfátové desky NORTEC a FLOOR and more®

KONSTRUKTIS DELTA S.R.O.

KANCELÁŘE A SKLADY – PROVOZOVNA:

V Chotejně 15/1307
102 00 Praha 10
Česká republika
Tel.: +420 228 804 010
Tel.: +420 228 804 009
Email: info@lindner.cz
FAKTURAČNÍ ADRESA:
Polská 1396/46
120 00 Praha 2
Česká republika
IČ: 61465291, DIČ: CZ61465291
Společnost je zapsána v OR Městského soudu v Praze; odd. C; vložka 29233NAPIŠTĚ NÁM